piątek, 16 listopada 2012

Polska wymianka

Dziś finał Polskiej wymianki zorganizowanej przez AngeluS. Moją parą jest Iwonka z bloga dwie lewe rączki .
Dotychczas jeszcze nie miałam okazji być w parze z osobą która robi piękne scrapki, dostałam od Iwonki piękne prezenty, najbardziej ujęły mnie jednak papiery, teraz nie mam wyjścia muszę coś z nich zrobić. Zresztą zobaczcie prezent jaki dostałam, zdjęcie zapożyczone z bloga AngeluS 

Chciałam mojej parze przybliżyć miasto w  którym się wychowałam a jest to  Bielsko-Biała.Centrum miasta znajduje się na wysokości 313 m n.p.m. , natomiast najwyższym punktem miasta (tak miasta) jest szczyt liczącego 1117 m n.p.m. Klimczoka w Beskidzie Śląskim. Miasto otoczone górami, stąd zrobiony przeze mnie wisior z kryształem górskim, z okolicznych miejscowości pochodzą znane koronki, stąd kolczyki zrobione frywolitką.a dodatkowo przypomnę Wam że to właśnie w Bielsku-Białej w Studiu Filmów Rysunkowych powstały takie bajki jak Bolek i Lolek, Porwanie Baltazara Gąbki, Miś Kudłatek, Pampalini łowca Zwierzat no i oczywiście REKSIO.


Pamiętacie te bajki?

5 komentarzy:

 1. pięknie zaprezentowałaś BB :)
  cudna wymianka z obu stron!
  a Reksio super!!!
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. A Bolka i Lolka stojących przed Sferą 2 gdzie zgubiłaś? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne prezenty, a bajki pamiętam nawet czasem z moimi pociechami oglądami i mówię że jak byłam mała to na nie patrzałam to jakoś dziwnie na mnie patrzą:)

  OdpowiedzUsuń